Epizody 1.série

Přejít na sérii 1 | 2 | 3 | 4 |
Promo obrázek k této epizodě

Pilot

S01E01
Český název: Pilot
Premiéra: 27. 9. 2009
Česká premiéra: 5. 2. 2011

Všemi oblíbený soused Cleveland Brown se odstěhoval z Quahogu, když zjistil, že ho jeho žena Lorreta podvedla s jeho sousedem a kamarádem Glennem Quagmirem. Cleveland se se svým synem Clevelandem Juniorem rozhodli odstěhovat do Kalifornie, cestou si ale udělali zastávku v Clevelandově v rodném městě Stoolbend, kde se Cleveland sešel se svou starou lásko ze střední školy, Donnou Tubbsovou. Cleveland je do Donny stále zamilován, a tak dá Donně druhou šanci. Cleveland s Donnou se do sebe opět zamilují a vezmou se.

Promo obrázek k této epizodě

Da Doggone Daddy-Daughter Dinner Dance

S01E02
Český název: Cleveland psovrah
Premiéra: 4. 10. 2009
Česká premiéra: 6. 2. 2011

Cleveland se snaží sblížít se svou novou nevlastní dcerou Robertou tím, že ji požádá, aby ho doprovodila do školy na ples otců a dcer. Roberta nejdřív nemá zájem, ale když jí Cleveland koupí naušnice, rozhodne se, že s ním půjde. Cleveland chce oslavit, že u Roberty uspěl a tak jede koupit dort. Když ale vyjíždí z dvorku, omylem přejede Rallova psa. Snaží se to utajit, ale pak musí s pravdou ven. Roberta je na Clevelanda naštvaná a tak s ním na ples nejde. Cleveland ale stejně na ples přijde a vidí tam Robertu, jak je na plese jediná bez otce. Cleveland se Robertě omluví, Roberta mu odpustí a nakonec si zatančí.

Promo obrázek k této epizodě

The One About Friends

S01E03
Český název: Jak je důležité mít kámoše
Premiéra: 11. 10. 2009
Česká premiéra: 11. 2. 2011

Clevelanda trápí, že Cleveland Jr. nemá žádné přátele, a tak mu pomůže nějaké najít. Zkusí to na dětském hřišti, ale tam Clevelanda zmrzačí a okradou. Nakonec se podaří Clevelandovi najít Juniorovi jednoho kamaráda, a to Lesterovo syna Ernieho. Junior se s Erniem skamarádí a Ernie u Clevelanda doma přespí. Jenže Erniemu se tam zalíbí a už nechce domů. To se ale nelíbí Clevelandovi a tak zavolá sociálku a ta odebere Ernieho z Leterovy péče a dá ho do pěstounské rodiny. Jenže Lester chce svého syna zpátky, a tak mu Cleveland pomůže dostat Ernieho zpět.

Promo obrázek k této epizodě

Birth Of A Salesman

S01E04
Český název: Hvězda teleshopingu
Premiéra: 18. 10. 2009
Česká premiéra: 13. 2. 2011

Cleveland má problémy s hledáním práce. Medvěd Tim mu sežene místo u nich v práci. Na konci týdne je Cleveland vyhlášen zaměstnancem týdne a dostane bonus $200. Tima to štve. Cleveland v práci potká svého starého kamaráda Terryho, který ho kdysi zachránil před vyhazovam ze školy. Když Cleveland s Terrym jede domů, mají autonehodu a Cleveland Terrymu řekne ať uteče, a že to vezme na sebe, protože mu to dluží. Mezitím se Rallo a Roberta snaží rozplakat Juniora, podaří se jim to až když si pozvou na pomoc židovského komika, který Juniora uráží.

Promo obrázek k této epizodě

Cleveland Jr. Cherry Bomb

S01E05
Český název: Juniorův slib
Premiéra: 8. 11. 2009
Česká premiéra: 19. 2. 2011

Cleveland řeší problém s nevlastní dcerou Robertou. Na baseballovém zápase zabere kamera Robertu s jejím přítelem jak se muchlují. Cleveland se naštve a odtrhne je, nechce totiž, aby Roberta přišla o své panictví. Tim mu poradí, aby zašel do kostela na přednášky na téma panenství. Všechny dcery tam svým otcům věnují panenství, jen Clevelandovi ho věnuje Junior. Z Clevelanda si všichni utahují a pak si začne utahovat Cleveland z Juniora. Junior se naštve a vyrazí s Erniem do bordelu, aby přišel o panictví a získal si tak respekt svého otce. Naštěstí mu v tom Cleveland zabrání v pravou chvíli.

Promo obrázek k této epizodě

Ladies´ Night

S01E06
Český název: Dámská jízda
Premiéra: 15. 11. 2009
Česká premiéra: 20. 2. 2011

Cleveland vezme Donnu k Timovi na večeři s přáteli, Donna je večeří a celou návštěvou tak trochu znechucena. Donna zavolá kamarádce Yvette a jdou se bavit po svém, Clevelandovi ale Donna nikdy neřekne popravdě kam jde. Donniny kamarádky jsou všechny svobodné a tak Donna předstírá, že je také svobodná, aby ji mezi sebe vzali. Mezitím Roberty spolužák přihlásí Clevelanda Jr. do kandidace na prezidenta školní rady. Rallo se rozhodne svému nevlastnímu bratrovi pomoct. Když jde Cleveland s Juniorem, Rallem a Robertou na vodu, najde Donnu na plážové párty a její kamarádky zjistí že je vdaná a vykašlou se na ní. Cleveland Jr. s Rallovou pomocí volby stal školním prezidentem. Na konec Cleveland udělá před Donninými kamarádky scénu a oni ji vezmou zpět mezi sebe.

Promo obrázek k této epizodě

A Brown Thanksgiving

S01E07
Český název: Díkuvzdání u Brownů
Premiéra: 22. 11. 2009
Česká premiéra: 26. 2. 2011

Je den díkůvzdání a ke Clevelandovi přijede na návštěvu matka a otec. U Brownů se srhne rvačka, Roberta s Donnou a Cleveland s otcem. V tom přijde Donnina prateta a Clevelandův otec se do ní hned zamiluje. Když jde večer Cleveland s odpadem, uvidí pratetu na záchodě a zjistí, že má penis. Na den díkuvzdání si celá rodina zahraje na zahradě fotbal, po fotbalu se prateta a Clevelandův otec odeberou do koupelny. Ckeveland chtěl otci říct, že je to muž, ale pak si to rozmyslel. Čekal že to bude sranda až to otec zjistí, ale otec se vrátil z koupelny spokojený. Cleveland si potom pratetu pdchytí když je sama v kuchyni, a řekne jí, že ví co je zač. Prateta se mu přizná, ale Cleveland nesmí nic prozradit Donně.

Promo obrázek k této epizodě

From Bed To Worse

S01E08
Český název: Tady spím já
Premiéra: 29. 11. 2009
Česká premiéra: 27. 2. 2011

Vše začne tím, že Cleveland sní Rallovi oblíbenou večeři. Junior jede spolu s Robertou na školní výlet do Washingtonu. Jako doprovoud jedou snimi soudedi Tim a Ariana. Mezi tím vede doma Rallo "soukromovu válku" s Clevelandem. Rallo se snaží být co nejvíce s Donno, aby sní nemohl být Cleveland osamotě, a proto k nim chodí spát. Později mu to zakáže už i Donna a Rallo schválně spadne ze schodů a zlomí si nohu a říká, že za to může Cleveland. Na výletě jde celá třída potají na diskotéku kromě Juniora a Ernieho. Když se vrací s diskotéky tak přicházejí bez Roberty. Junior s Erniem jdou na diskotéku a Robertu zachrání. Nakonec i Rallo se uvědomí, že by Donna měla být s Clevelandem.

Promo obrázek k této epizodě

A Cleveland Brown Christmas

S01E09
Český název: Kdo je Santa?
Premiéra: 11. 12. 2009
Česká premiéra: 5. 3. 2011

Cleveland se s Rallem pohádá při vybírání vánočního stromku. Rallo zavzpomíná na svého otce jak vybíral stromky, a je mu líto, že nemůže být snimi, protože je u FBI. Jeho otec ale u FBI není a Rallo o tom neví, je to bezdomovec, ale Donna mu to nechtěla říct. Clevelandovic rodina jde na Vánoční párty pana Watermana. Pan Waterman poprosí, aby se Cleveland převlékl za Santu a dělal Santu na této párty, protože Fred, který dělal Santu se oběsil. Cleveland to vezme, Rallo neví, že Cleveland je ten Santa Claus. Rallo si k němu sedne na klín a stěžuje si na svého nevlastního otce (tedy na Clevelanda), Cleveland se už neudrží a prozdardí, že jeho pravý otec je bezdomovec a né agent FBI. Rallo pak začne nesnášet Vánoce a Santu Clause, Cleveland se cítí špatně a rozhodne se Rallova otce na Vánoce sehnat. Nakonec se mu to podaří a Rallo stráví Vánoce se vým otcem.

Promo obrázek k této epizodě

Field Of Streams

S01E10
Český název: Hřiště snů
Premiéra: 18. 12. 2009
Česká premiéra: 6. 3. 2011

Cleveland byl v roce 1984 nejlepším hřáčem baseballu na celé škole. Vysloužil si proto přezdívku Hot Brown a jeho číslo 9 se stalo legendou. Když se Cleveland s Terrym po letech podívali na hřiště, zjistili, že je v příšerném stavu a že reditel Wally baseball zrušil. Rozhodli se tedy sehnat peníze a baseball ve měste obnovit. Byli úspěšní. Clevelanda trápilo to, že si Junior vybral matematický klub a baseball. Clevelandovo bývalý trenér mu poradil, ať synovi ukáže kus své slavné minulosti. Cleveland mu tedy dal svůj legendární dres s číslem 9. Jak se ukázalo, Junior opravdu není dobrý v baseballu a tak ho ze hřiště diváci vypískali. Junior daroval dres řediteli na mazání tabule, když ho chtěl ředitel na hřišti předevšemi zapálit, Junior ho zachránil a vrátil otci.

Promo obrázek k této epizodě

Love Rollercoaster

S01E11
Český název: Pivní vláček
Premiéra: 10. 1. 2010
Česká premiéra: 12. 3. 2011

Cleveland a jeho pivní přátelé se v hospodě rozhodnou, že do příštího nde se pokusí něco vynalézt. Roberta ví že je krásná a dává to všem ve škole najevo. Její novou učitelku to štve a tak jí převlíkne za tlusťošku, aby sama poznala jaké to je být neoblíbená. Následující den si hoši v hospodě předvádějí své vynálezy. Cleveland vynalezl vozítko pro pivo a nazval ho Horská dráha. Roberta, převlečená za Tyru se ve škole seznámí jen s Juniorem, který netuší, že je to Roberta. Cleveland a jeho přátelé jsou na veletrhu vynálezů, kde chtějí jejich vynález prodat, ale kvůli neschodám ostaní Clevelanda vyhodí. Tyra pomáhá Juniorovi s raketou do školní soutěže a Junior se do ní zamiluje. Junior Tyru pozve na večeři se svojí rodinou, rodina ale pozná že je to převlečená Roberta. Doma jí Cleveland řekne ať toho nechá. Roberta jako Tyra řekne Juniorovi, že se musí odstěhovat, protože její otec je Iron Man.

Promo obrázek k této epizodě

Our Gang

S01E12
Český název: Hustá osmička
Premiéra: 31. 1. 2010
Česká premiéra: 13. 3. 2011

Stoolbendská škola se začíná vymikat kontrole, a tak se Cleveland rozhodne vzít si do parády ty největší gaunery. Cleveland vezme partu k sobě domů a posedí a popovídají si ve sklepě, tam vznikne nápad založit si svůj gang s názem Bláznivá osmička. Clevelanda napadne, že gang bude prodávat sušenky po městě a vydělané peníze si rozdělí mezi sebou. Pak obchody moc nejdou a A.K. Clevelandovi řekne, že je ve městě ještě jeden gang (Stoolbloodz), který prodává "sušenky". Cleveland tam vrthne s baseballovou pálkou a vyprovokuje gangstery tak, že se mezi sebou poperou a on jim vezme tašku se "sušenkami". Parta pak Clevelandovi řekne, že místo sušenek prodávali drogy a Cleveland rychle spláchne drogy do záchoda. Mezitím Stoolbloodz Clevelandovi unesou Juniora, Cleveland si od Lestera půčí zbraně a s gangem tam vtrhne. Ve skladišti sem objeví Clevelandům bratr a přinese 100Kg heroinu a tím Clevelanda zachrání.

Promo obrázek k této epizodě

Buried Pleasure

S01E13
Český název: Skryté slasti
Premiéra: 14. 2. 2010
Česká premiéra: 19. 3. 2011

Poté, co Holt propásne Stoolfest kvůli své matce, poradí mu Cleveland ať se jí už konečně postaví. Je přeci dospělý a né žádný maminčin mazánek. Holt Clevelanda poslechne a večer Cleveland s Donnou vidí, jak Holt táhne do auta mrtvolu zabalenou v koberci. Druhý den jde Cleveland za Holtem a řekne mu, že to všechno viděl a tak ho Holt zavede k mostku kde tělo pohřbil a Cleveland ho práske policii. Ukáže se, že Holt nepohřbil svou matku, ale nafukovací pannu. Cleveland se mu omlouvá a slíbí mu, že mu najde holku. Dohodímu jeho novou kolegyni Jane z práce, která se pak dá s Holtem dohromady. Po několika dnech začne Jane Holta mlátit, když za ní Cleveland a pak i jeho kamarádi jdou, Jane je zmlátí taky. Jakmile to zjistí Donna, Jane zmlátí tak, až Jane uteče.

Promo obrázek k této epizodě

The Curious Case Of Jr. Working At The Stool

S01E14
Český název: Junior Barmanem
Premiéra: 21. 2. 2010
Česká premiéra: 20. 3. 2011

Když Cleveland zjistí, že Lesterův syn má práci a jeho syn si válí špeky doma, dojde mu, že Junior potřebuje také práci. Cleveland se rozhodne, že mu s hledáním práce pomůže. Jdou na jatka, kde dělá i Ernie, tam si ale řezníci spletou Juniora s krávou a chtějí ho naporcovat. Juniorovi se pak podaří sehnat práci v Clevelandovo oblíbeném baru U Rozbité stoličky. Junior tam dělá číšníka a uklizeče a s jeho nápady Gus (šéf hospody) hospodu změní na podnik na úrovni. To se ale nelíbí Clevelandovi a jeho partě a rozhodnou se Juniora z hospody vyštvat, podaří se jim to. Junior ale zjistí, že za jeho vyhazov může otec a začne se mstít a nachystá plno věcí na Clevelanda. Mezitím Roberta, aby před holkama ukázala že je nejlepší, představí Ralla jako svého adpotovaného syna z Afriky. V hospodě se strhne rvačka a objeví se tam i Junior. Nakonec se přizná ke všem věcem, které udělal, aby dal otci za vyučenou.

Promo obrázek k této epizodě

Once Upon A Tyne In New York

S01E15
Český název: Kdysi dávno v New Yorku
Premiéra: 21. 3. 2010
Česká premiéra: 26. 3. 2011

Clevelandovi a Donně to přestává klapat, a tak se Cleveland rozhodne Donnu vzít na druhé líbánky. Kouč McFall Clevelandovi poradí, aby vzal Donnu do New Yorku. Cleveland dá na jeho radu a Donnu tam vezme, problém je v tom, že bere sebou i všechny své kamarády. Když dorazí do New Yorku, tak místo toho, aby se Cleveland věnoval Donně, tak tahá své kamarády z různých malérů. Kouč McFall se snaží získat zpět svou dávnou lásku, ale moc se mu to nedaří. Nakonec mu pomůže Donna s Clevelandem a i Donna Clevelandovi odpustí.

Promo obrázek k této epizodě

Brown Knight

S01E16
Český název: Rytíř Brown
Premiéra: 28. 3. 2010
Česká premiéra: 27. 3. 2011

Cleveland si domu pořídil "Dolarovou vychřici", Donna je pochopitelně proti tomu a chce, aby se toho Cleveland zbavil. Roberta chce nové jeansy, na které ale nemá peníze. Rallo najde v koši Robertiny krvavé vložky a myslí si, že Roberta umírá. Řekne Robertě, že jí v posledních chvílích jejícho života vše splní, Roberta toho využije a chce po Rallovi nové jeansy. Když jdou Donna a Cleveland z večeře domů, Cleveland vybírá v bankomatu peníze na jeho Dolarovou vychřici a tom je přepadne lupič. Donna ho zmlátí a omylem střelí Clevelanda do ruky a lupič Donně ukradne snubní prsten. V hospodě z Clevelanda jeho kamarádi udělají hrdinu, protože si myslí, že lupiče zmlátil on a Cleveland je při tom nechá. Cleveland se rozhodne záskat prsten zpět a tak vypátrá lupičovo doupě, tam ho sle přistihne lupič a Clevelanda opět musí zachraňovat Donna.

Promo obrázek k této epizodě

Gone With The Wind

S01E17
Český název: Co odvály větry
Premiéra: 11. 4. 2010
Česká premiéra: 2. 4. 2011

Cleveland má po dietním jídle potíže s prděním. Doktor Fist mu dá "Prdící kartu", takže se už za své prdění nemusí stydět. Clevaland s Donnou bojují v karakoe soutěži o 500$ a Cleveland je svým prděním dostane do finále. Z Quahogu ale příjde špatná zpráva, že Clevelandova bývalá manželka Lorreta zemřela. Cleveland jí uspořádá pohřeb, který pak psychicky nezvládne a rozbrečí se. Donna je na něj naštvaná že svou bývalou miluje i po smrti. Když jednou Cleveland truchlí na jejím hrobě, dojde mu, že truchlí jen kvůli tomu, že se cití vinnen z Lorettiny smrti. Lorreta totiž zemřela když vypadla i s vanou z baráku a kdyby se Cleveland neodstěhoval, mohlo se to stát klidně jemu (pokud si vzpomínáte, tak Cleveland několikrát v seriálu Family Guy vypadl z baráku i s vanou). Donna mu nakonec odpustí a společně vyhrají finále v karaoke soutěži opět díky Clevelandovu prdění.

Promo obrázek k této epizodě

Brotherly Love

S01E18
Český název: Rodinná pouta
Premiéra: 2. 5. 2010
Česká premiéra: 3. 4. 2011

Cleveland Junior se ve škole zamiloval do dívky jménem Channel, Rallo se rozhodne, že Juniorovi s Channel pomůže. Cleveland s Terrym jdou spravit televizi do jednoho motelu, ale pokoj plný dívek si je splete se striptéry. Clevelanda s Terrym napadne, že by jim mohla prostituce dobře vydělávat a tak se z Clevelanda stane pasák a z Terryho prostitutka. Juniorovi se první rande daří než potkají Channelina přítele rapera Kennyho Westa, který jim rande překazí a Channel si odvede. Terrymu se přestává prostituce líbit, a tak toho s Clevelandem nechají. Na večírku Robertina přítele si to Kenny West a Junior rozdají v rapu. Nakonec se ukáže, že Junior se v rapu dobrý a s Kennym se stanou přáteli.

Promo obrázek k této epizodě

Brown History Month

S01E19
Český název: Černí versus bílí
Premiéra: 9. 5. 2010
Česká premiéra: 10. 4. 2011

V USA se začal slavit Měsíc černé historie, jehož oslavy Cleveland a Cleveland Jr. nemohou vynechat. Rallo zjišťuje, že o černošské historii nic neví, začne se o ni zajímat. Když zjistí, že černoši byli dřív otroci, veme vše do svých rukou a chce se bělochům pomstít. Cleveland s Lesterem se v hospodě poperou kvůli rasistickým nadávkam a Cleveland Lestera pořádně zmlátí, Lester na něj podá žalobu. Soudce jim jako trest udělí společné postavení alegorického vozu do průvodu. Když jsou všichni na průvodu, Rallo se vplíží do Lesterova domu, aby sundal vlajku, kterou má pověšenou Lester na baráku. Když se do domu vplíží, vyplaší Lesterovu ženu Kendru, která se lekne, spadne a Ralla zalehne. Rallo se po několika hodinách z tučného vězení dostane a Kendře píchne injekci proti cukrovce a zachrání jí život. Díky tomu se Lester s Clevelandem usmíří.

Promo obrázek k této epizodě

Cleveland's Angels

S01E20
Český název: Clevelandovi Andílni
Premiéra: 16. 5. 2010
Česká premiéra: 16. 4. 2011

Do Stoolbendu připlouvá parníkové kasíno, kde nesmí Cleveland i přes zákas své ženy a jeho přátelé chybět. Clevelandovi se daří a pořád vyhrává, náhle však vše prohraje a tak běží domů, kde vezme peníze, které Donna Robertě šetří na vysokou školu. Samozdřejmě i ty Cleveland prohraje. Cleveland prosí šéfa kasína, aby mu peníze vrátil, jinak že bude mít průšvih. Šéf kasína mu je pochopitelně nevrátí, ale nabídne Clevelandovi práci. Při práci v kasínu si všimne, že krupiér při rozdávání karet podvádí když hraje s Holtem, kterého obere i o auto. Práce Clevelandovi moc nevydělává, a tak mu nezbývá nic jíného než se Donně přiznat, že hrál s Robertinimy penězi a prohrál je kvůli podvodům v kasínu. Donna, Arriana a Kendra se rozhodnou Clevelandovi pomoc, a tak se z nich stanou Clevelandovi Andílci. Díky propracovanému plánu a Kendřiným hráčským zkušenostem se jim společně podaří získat peníze zpět.

Promo obrázek k této epizodě

You're The Best Man Cleveland Brown

S01E21
Český název: Milionář junior
Premiéra: 23. 5. 2010
Česká premiéra: 17. 4. 2011

Junior se od notáře dozví, že veškerý majetek jeho zesnulé matky byl odkázán na něj s podmínkou, že Clevelandovi nesmí dát ani cent, jinak celý majetek připadne Quagmirovi. A tak se z Juniora stane boháč, všechny obdarovává dary až na Clevelanda, kterého to docela štve. To Stoolbendu také zavítají Clevelandovi rodiče s tím, že se budou znovu ženit a Junior se rozhodne, že jim svatbu zařídí a i zaplatí. Clevelandův otce Clevelandovi nabídne, aby mu šel za svědka. Cleveland má z toho radost, ta mu ale nevydrží moc dlouho. Při rozlučce se svobodou se Clevelandův otce opije s Donniným exmanželem Robertem, řekne mu, aby mu šel za svědka on. O svatební den ale ženich zmizel a nikdo o něm nevědel. Nakonec ho Cleveland našel v motelu, kde přespal s Robertem po jejich pánské jízdě. Naštěstí Cleveland otci domluvil a dostal ho před oltář.