Epizody 2.série

Přejít na sérii 1 | 2 | 3 | 4 |
Promo obrázek k této epizodě

Harder, Better, Faster, Browner

S02E01
Český název: Clevelandův smysl života
Premiéra: 26. 9. 2010
Česká premiéra: 23. 4. 2011

Cleveland se dozví, že jeho basketballový nepřítel Barry, kterého nikdy nemohl porazit je vlastně prezident Spojených států Barrack Obama. Když Cleveland doprovází Ralla do školy, potká před školou místního rapera Kennyho Westa a Rallovi domluví schůzku s Kennyho dcerou Kendace. Když večer Cleveland odvádí Kendace Kennymu, zjistí, že jsou oba bezdomovci. Aby Clevelande ukázal, že je lepší než Obama, nechá je bydlet u sebe v garáži. Postupem času Clevelandovi dojde, že se Kenny mění v druhého Clevelanda a rozhodne se Kennymu pomoct zpět na dráhu showbiznisu. Společně napíšou hit, který pak zazpívají na benefičním koncertu. Kenny se díky hitu stane slavným a Clevelanda už nepotřebuje a tak mu dá padáka. Nakonec se Cleveland utká s Barrackem Obamou v basketbalovém zápase 1 na 1, který opět prohraje.

Promo obrázek k této epizodě

Cleveland Live!

S02E02
Český název: Cleveland v přímém přenosu
Premiéra: 2. 10. 2010
Česká premiéra: 24. 4. 2011

Píše se rok 2010 a The Cleveland Show se jako první animovaný seriál v historii vysílá živě. Cleveland a Donna chtějí oslavit 1. výročí svatby, ale nějak se jim nedaří. První pokus jim naruší Donnin exmanžel Robert, který jim vrthne do bytu, aby se schoval, protože je pronásledovaný. Clevelanda to štve a chce se Roberta zbavit. V hospodě předsvědčí Tima, aby u sebe Roberta ukryl on. Druhý pokus na romantickou večeři jim zkazí Roberta, která se opije kvůli tomu, že její příběh byl vystřižen ze scénáře, a tak řádí. Tim však udělal chybu když u sebe Roberta nechal bydlet. Robert se totiž vyspal s Ariannou a dal jí to, co jí Tim nikdy nedal. Arianna chce Tima opustit, ale Cleveland se rozhodne Timovi pommoct. Nakonec vše dobře dopadne a Cleveland s Donnou si dají svou "romantickou" večeři.

Promo obrázek k této epizodě

How Cleveland Got His Groove Back

S02E03
Český název: Návrat ke kořenům
Premiéra: 10. 10. 2010
Česká premiéra: 30. 4. 2011

Cleveland s přáteli postavil závoďák, ale nemohli se shodnout, kdo bude řídit, nakonec to vyhrál Cleveland. Lesterovi to ale vadilo, a tak se začali dohadovat, z hádky vzešla sázka. Cleveland proti Lesterovi v baseballu. Lester baseball vůbec neuměl, ale i přesto se štěstím Clevelanda porazil. Cleveland byl po porážce zhroucený, protože se na něj vykašlali i jeho kamarádi. A tak se rozhodl, vrátit se ke svým kořenům do Afriky. Cestou do Afriky bylo mezipřistání na Hawaii a Clevelandovi se tam zalíbilo natolik, že tam s celou rodinou zůstal. Rallo byl celou dobu v domnění, že je v Africe. Po návratu z Hawaie se ukázalo, že to hoši bez Clevelanda nezvládnou. Lester při závodu naboural a zničil skoro celou čtvrť, a tak hoši vzali Clevelanda zpět mezi sebe.

Promo obrázek k této epizodě

It's the Great Pancake, Junior Brown

S02E04
Český název: Lívanec junior
Premiéra: 7. 11. 2010
Česká premiéra: 1. 5. 2011

Je Halloween a Junior se rozhodne jít za obří palačinku. Clevelandovi se to ale nelíbí, a řekne Juniorovi, že zůstane doma a bude rozdávat sladkosti dětem. Juniora to mrzí, ale po chvilce rozdávání sladkostí stejně jde ven. Hned před barákem narazí na partu "cool" dětí, která jim poničí dům a na Juniora nahází vajíčka. Cleveland je na Juniora naštvaný a snaží se ho změnit, protože na svůj věk se chová moc dětinsky. Junior se změní, zbaví se svých hraček, a dokonce se mu povede dostat i do party "cool" dětí. Clevelandovi po čase dojde, že udělal chybu a řekne Juniorovi ať se chová jako dřív a dokonce mu nabídne, že si udělají vlastní Halloween. Juniorovi se to líbí, a tak se on, Cleveland, Lester, Tim a Holt převléknout za "vydatnou snídani" a jdou do města kodedovat.

Promo obrázek k této epizodě

Little Man on Campus

S02E05
Český název: Trpasličí podvod
Premiéra: 14. 11. 2010
Česká premiéra: 7. 5. 2011

Celý Stoolbend žije mistrovstvím v baseballu mezi středními školami. Především, když je Stoolbendská střední na dobré cestě k postupu do playoff pod vedením kouče Browna. Cleveland se setkává se svým rivalem koučem Butlerem, proti kterému naposledy prohrál zápas v roce 1984. Týmový pes pokouše nadhazovače Wilkersona a Cleveland to s postupem do playoff vidí špatně. Pak ale dostane nápad a do týmu si veme svého kamaráda Holta jako nadhazovače. Vědí to všichni kromě Tima, protože ten je poctiví a podvod by nahlásil. Když ale na to Tim přijde, Kendra ho umlčí a Lester odveze do lesa. Junior také prokoukne Clevelandův podvod a rozhodne se podvádět při své práci v dílnách. Když Junior podvádí kvůli dobré známce, a zradí tak svého jediného kamaráda Ernieho, Clevelandovi dojde, že udělal chybu. Cleveland tedy odvolá Holta z posledního zápasu, a Bručouni ho prohrají.

Promo obrázek k této epizodě

Fat and Wet

S02E06
Český název: Tlouštíci, spojte se!
Premiéra: 21. 11. 2010
Česká premiéra: 8. 5. 2011

Cleveland pořídil domů bazén. Donna se bojí o Ralla a k bazénu ho nepouští, jednou ale musí do krámu a svěří Ralla Clevelandovi. Cleveland však na Ralla nedává pozor a Rallo spadne do bazénu a málem se utopí. Clevelandovi se podaří Ralla zachránit, a ten si myslí, že je Cleveland hrdina a chce se pochlubit Donně, ale Cleveland mu v tom musí zabránit. Junior a Kendra jsou terčem posměchu, protože jsou tlustí a tak se rozhodnou vytvořit zákon, který zakazuje smát se obézním lidem. Zákon jim u voleb neprojde a dokonce i Cleveland s Lesterem pod vlivem alkoholu hlasovali proti tomuto zákonu. Juniora a Kendru to naštve, a tak uprchnou do země tlusťochů, do Wiskonsinu. Rallo zjistí, proč Cleveland kryje svůj "hrdniský čin" a udělá si z Clevelanda otroka. Cleveland s Lesterem se vydají do Wiskonsinu, omluví se a všichni se společně vrátí domů.

Promo obrázek k této epizodě

Another Bad Thanksgiving

S02E07
Český název: Další nepovedené Díkůvzdání
Premiéra: 28. 11. 2010
Česká premiéra: 14. 5. 2011

Je den Díkuvzdání a Donnu navštíví její sestra Janet s dvěma dětmi, Cleveland ale Janet nemá vůbec v lásce. Janet navštíví hospodu a tam se seznámí s Holtem. Holt jde s Janet na rande a Donna s Clevelandem hlídají její dvě zlobivé děti, které zdevastují skoro celý dům. Holt s Janet odletí do Las Vegas a chtějí se vzít, když to Cleveland s Donnou zjistí, vydají se okamžitě za nimi. Když se jim je podaří najít, Donna se snaží Janet svatbu rozmluvit, ale nepovede se jí to. Když čte Holt u oltáře manželské sliby, Janet zjisti, že si ho vzít nechce. Holt je sice zklamaný, ale Janet ho utěší tím, že mu slíbí, že pokaždé když bude ve městě, tak si spolu užijí.

Promo obrázek k této epizodě

Murray Christmas

S02E08
Český název: Šťastné a veselé
Premiéra: 5. 12. 2010
Česká premiéra: 15. 5. 2011

Jsou Vánoce a Rallo zpívá ve sboru pro domov důchodců a nepohodne se s důchodcem Murrayem. Pečovatelky zařadí Ralla do programu, kde děti dělají důchodcům společnost. Murray s Rallem si ze začátku moc nepadnou do oka, ale pozdějc si jeden druhého oblíbí. Murray si pořád stěžuje na život v domově, a Rallo se rozhodne vysvobodit ho z tohoto "vězení", a tak ho vezme ven a nakonec i k sobě domů. Jenže Murray je těžce nemocný, ale Rallovi to neřekne. Za Rallem domů přijde pečovatelka z domova, a řekne Rallovi, že Murray může bez léků zemřít. Murray ale nakonec Ralla přemluví, aby ho neposílal zpátky do domova. S Murrayem to začíná být čím dál tím horší a Rallo se doma přizná, že ukrývá Murraye ve skříni a ten musí zpátky do domova. Rallo se nakonec Murrayovi omluví tím, že mu uspořádá oslavu Chanuky.

Promo obrázek k této epizodě

Beer Walk!

S02E09
Český název: Pivní pochod
Premiéra: 5. 12. 2010
Česká premiéra: 21. 5. 2011

Donna je ženou v domácnosti a pořád uklízí a štve jí, že Cleveland doma s ničím nepomáhá a tak mu to vyčítá. Při výčitkách narazí na charitu, do které je zapojena a Cleveland dostane nápad. Pozve své staré kamarády z Quahogu a uspořádají Pivní pochod, jehož výdělek půjde na charitu. Cleveland se pořádně opije a zpadne na Donnu z jednokolky. Donna toho využije a néchá si od doktora dát falešnou sádru na obě nohy a Cleveland se musí starat o domácnost a už nemá ani čas zajít si na pivo. To se ovšem nelíbí Lesterovi, Holtovi a Timovi, a ti Donnu prokouknou. Donna ještě chvíli Clevelanda využívá, ale pak se přizná. Jenže Clevelandovi se práce v domácnosti zalíbila a nechce se jí vzdát. Nakonec to ale udělá z lásky k Donně.

Promo obrázek k této epizodě

Ain't Nothin' But Mutton Bustin

S02E10
Český název: Ovčí rodeo
Premiéra: 9. 1. 2011
Česká premiéra: 22. 5. 2011

Je den braní dětí do práce a Cleveland vezme Juniora sebou do práce. Na jednu věc však zapoměl...na Ralla. Donnu štve, že Cleveland zapoměl, ikdyž to slíbil a tak mu řekne, ať jde někam sám s Rallem, aby se sblížili. Rallo nikam nechce, ale Donna mu to přikáže. Cleveland s Rallem zajdou na pouť a v Rallovi se ukáže talent v jízdě na ovci. Donna to ovšem zakáže a jelikož je Rallo v ródeu dobrý, s Clevelandovou pomocí jezdí za Donniny zády. Junior na to ale přijde, a když chce Rallovi překazit jízdu, usne v omdlí převlečený za ovci. Rallo uteče s ovcí a tak jsou Rallo i Junior pohřešovaní. Junior si myslí, že cestuje časem a Rallo, že je kovboj. Nakonec se vrátí oba domů a vše dobře dopadne.

Promo obrázek k této epizodě

How Do You Solve a Problem Like Roberta?

S02E11
Český název: Problém jménem Roberta
Premiéra: 16. 1. 2011
Česká premiéra: 28. 5. 2011

Ve Stoolbendu se koná každoroční karneval, na kterém Cleveland vyhraje zájezd pro dva do lázní. Donnu mrzí, že Roberta už vyrostla a netráví s ní tolik času, a tak ji jednou vezme do kina. Když jsou v kavárně, Roberta se Donně svěří, že má problémy s Federlinem, a že randí s dospělým můžem Diegem, který je o 9 let starší než Roberta. To Donnu naštve a tak se pohádají. Cleveland si z Donny utahuje, že je lepší rodič, a tak Donna s Kendrou odjede do lázní a nechá výchovu Roberty na Clevelandovi. Roberta si doma uspořádá doma mejdan a pak uteče s Diegem a dostane se do nebezpečného pouličního závodu. Cleveland se vydá s Federlinovou pomocí Robertu zachránit. Nakonec se jim to podaří a Roberta si uvědomí, že Federlina opravdu miluje a dají se znovu dohromady.

Promo obrázek k této epizodě

Like a Boss

S02E12
Český název: Kdo je tady šéf
Premiéra: 23. 1. 2011
Česká premiéra: 29. 5. 2011

O víkendu se koná Super Bowl a tak Cleveland pořádá párty. Rallo dostane domů do opatrovnictví třídní želvu a když ji přinese domů, Junior si myslí, že želva umí mluvit, Rallo ho nechá si to myslet dál. Tim v práci povýší na šéfa a kvůli nízké morálce uspořádá firemní výkendovou akci, která se koná zrovna když je Super Bowl. Hodně lidí včetně Clevelanda za to nemá Tima rádo a dávájí mu to najevo. Mezitím Junior spláchne Rallovu želvu do záchodu, protože ho už štvala. Rallo jde za paní učitelkou, aby mu ztrátu želvy odpustila. Dozví se ale, že želvy se ztrácejí pravidelně a paní učitelka má doma náhradní. Tim s Clevelandem se ztratí v lese a nakonec se udobří.

Promo obrázek k této epizodě

A Short Story and a Tall Tale

S02E13
Český název: Malé velké problémy
Premiéra: 13. 2. 2011
Česká premiéra: 4. 6. 2011

Ralla už nebaví, že se k němu všichni chovají jako k malému dítěti. V obchodě potká "chlapce", který mu dá pár rad, Rallo ale neví, že to je liliput. Cleveland dostane v práci dva lístky na zápas NBA v L.A. a tak tam s Donnou odjede. Mezitím má Rallo rande se sestrou jeho nového kamaráda a chce se sní oženit. Cleveland se na zápase opije a začne urážet hráče. Hráči si to nenechají líbit a odjedou za Clevelandem do Stoolbendu. Rallo zapomene na svatbu a tak se dostane do průšvihu. Nakonec se Clevelandovy a Rallovy problémy vyřeší a vše se vrátí do starých kolejí.

Promo obrázek k této epizodě

Terry Unmarried

S02E14
Český název: Dvojitá svatba
Premiéra: 20. 2. 2011
Česká premiéra: 5. 6. 2011

Cleveland ztratil v Donně důvěru poté, co předstírala, že jí chutná jeho kafe. Clevelanda to naštvalo a tak začal Donnu podezírat ze všeho a nakonec se dozvěděl, že ani nejsou manželé, protože Donna pořád není oficiálně rozvedená s Robertem. I Rallo má svůj problém, ukázalo se, že má zlozvyk - pojídání holubů z nosu. Junior to zjistí a snaží se Rallovi pomoct. Když Cleveland s partou omylem zavítá do gay baru, zjistí, že jeho nejlepší kamarád Terry je gay a nemůže se s tím smířit. Terry si chce svého přítele Paula vzít, ale Cleveland je proti. V den svatby si to ale Terry rozmyslí a uteče, Cleveland ho najde a rozmluví mu to. Nakonec se Terry s Paulem vezmou a v ten den se znovu vezme i Donna s Clevelandem.

Promo obrázek k této epizodě

The Blue And The Gray And The Brown

S02E15
Český název: Cleveland přepisuje dějiny
Premiéra: 6. 3. 2011
Česká premiéra: 11. 6. 2011

Když Cleveland zjistí, že se bude zavírat autokino, je z toho zdrcený. Na zasedání města se mu povede autokino zachránit a tam si ho vyhlídne pak Plankett, který ho chce do svého památkářského klubu. Cleveland do klubu vstoupí, ale později zjistí, že členové klubu jsou rasističní Jižané. Ve měste bude probíhat rekonstrukce bitvy u Stoolbendu, ve které bojuje Sever proti Jihu. Cleveland a jeho parta bojuje za Sever, ale jediný Lester bojuje za Jih s Plankettem. Ikdyž dějiny říkají, že bitvu vyhrál Jih, Cleveland se rozhodne vyhrát bitvu za Sever. Podaří se mu přesvědčit jeho "armádu" a nakonec Sever vyhraje rekonstrukci bitvy u Stoolbendu.

Promo obrázek k této epizodě

The Way the Cookie Crumbles

S02E16
Český název: Problém ženy středního věku
Premiéra: 13. 3. 2011
Česká premiéra: 12. 6. 2011

Cleveland zjistí, že jeho rodiče Cookie a Levar uspořádali garážový výprodej, kde prodávají jeho věci z dětství. Cleveland je na rodiče naštvaný, ale později zjistí, že přišli o všechny peníze, protože se Levar nechal podvést, a proto rozprodávali Clevelandovy věci. Clevelandovi rodiče přišli i o dům, a tak bydlí ve skladu. Cleveland jim pomůže a vezme je k sobě domů a ze svého otce si udělá otroka a dává mu pěkně zabrat. Levar to už ovšem nevydrží a z domu odejde zpátky do skladiště. Cookie se Clevelandovi přizná, že o peníze přišla ona a né jeho otec, ten jí jen kryje. Cleveland zajde do skladu a otci se omluví, dokonce mu i nabídne pomoc při získání peněz zpátky. Na pomoc si pozve i své pijácké kamarády, ale všichni se nechají opět podvést.

Promo obrázek k této epizodě

To Live and Die in VA

S02E17
Český název: Žít a zemřít pro pivo
Premiéra: 20. 3. 2011
Česká premiéra: 18. 6. 2011

Cleveland dostane nápad, pořídit si dodávku a prodávat pivo na dálnici když jsou zácpy. Lester, Tim a Holt se k němu přidají. Cleveland ale zapoměl na jednu věc, po pivu se řidiči opijí a způsobí hromadnou autonehodu a zablokují celou dálnici, tím Clevelandovo podnikání končí. Lester dal do podnikání všechny svoje peníze, a tak přišel svůj majetek, a tak přijde úplně o všechno. Vezme tedy dodávku a skočí s ní ze skály a zabije se. Kendra mu uspořádá pohřeb a jelikož nemá kde bydlet, bydlí u Clevelanda na gauči. Cleveland ale po čase zjistí, že Lester žije a svou smrt jen fingoval. Lester ho prosí, aby o jeho tajemství mlčel, ale Cleveland to řekne Kendře. Kendra zajde za Lesterem a vše si mezi sebou vyjasní a vrátí se k sobě.

Promo obrázek k této epizodě

The Essence of Cleveland

S02E18
Český název: Clevelandova ctitelka
Premiéra: 3. 4. 2011
Česká premiéra: 19. 6. 2011

Cleveland je sražen dodávkou a je převezen do nemocnice. Když chce doktor po Donně jeho lékařské záznamy, ukáže se, že Donna o Clevelandovi vůbec nic neví a Cleveland je na Donnu naštvaný. Když Clevelanda pustí z nemocnice, jde se s kamarády podívat na jeden dům, který je na prodej a tam uvidí poličku plnou jeho fotek. Cleveland si tedy zjistí, kdo je majitel domu a ukáže se, že je to Tlustá Patty ze střední kam Cleveland chodil. Cleveland Patty navštíví a ukáže se, že Patty už není tlustá, ale je z ní kočka. Cleveland pozve Patty domů na večeři a Donna mu zakáže se s ní nadále stýkat. Cleveland se s ní ale stejně sejde a Patty ho zdroguje a vezme si jeho sperma, aby se mohla opolodnit a mít dítě. Když se to Donna dozví, povede se jí v tom Patty zabránit.

Promo obrázek k této epizodě

Ship'rect

S02E19
Český název: Regata
Premiéra: 10. 4. 2011
Česká premiéra: 25. 6. 2011

Ve Stoolbendu se koná 35. ročník závodu lodí a Cleveland s kamarády letos závodí. Holt dokonce navrhne Clevelanda kapitánem a i přes Lesterův nesouhlas se tak stane. Jednoho dne má Cleveland s Terrym výjezd do čtvrti zbohatlíků, jedou opravit kabelovku ke Clevelandovu idolu, Barrymu Shadwellovi. Cleveland s Barrym se skamarádí a Barry navrhne Clevelandovi, aby závodil s ním v týmu. Cleveland je nadšený, a tak se vykašle na kamarády a závodí s Barrym. Když jde Cleveland s Barrym z večere, tak Barry Clevelanda políbí a vidí je Junior, který to okamžitě rozhlásí po celém městě. Nakonec Cleveland s Barrym závod vyhrají, ale takovým způsobem, že si celé město doopravdy myslí, že jsou oba gayové.

Promo obrázek k této epizodě

Back to Cool

S02E20
Český název: Cool táta
Premiéra: 17. 4. 2011
Česká premiéra: 26. 6. 2011

Robert hlídá Juniora a oblíbí si ho, má ho dokonce radši než Ralla, a Ralla to pěkně štve. Dokonce i Clevelanda začne mrzet, že jeho syn má radši Roberta a lituje toho, že Juniora svěřil Robertovi na hlídání. Cleveland se snaží Juniorovi pomoct sbalit holku, jeho rady nezaberou. Ovšem Robertovy rady zaberou a Robert Juniorovi dohodí rande a odveze ho tam. Když Robert odjíží z rande, Junior mu řekne tati a Cleveland to slyšel. Tohle donutí Clevelanda vyzvat Roberta k "Pohodolympiádě". Robert výzvu přijme a olympiádu vyhraje, protože je prostě "cool". I přes prohru Junior zjistí, že jeho pravý otec je Cleveland, ikdyž není tolik "cool" jako Robert.

Promo obrázek k této epizodě

Your Show of Shows

S02E21
Český název:
Premiéra: 8. 5. 2011
Česká premiéra:

Cleveland dostane možnost mít vlastní televizní show a bez váhání nabídku přijme. I Rallo má příležitost ukázat svůj talent v talentové školní show. Ale nemá číslo pro vystoupení, a tak požádá o pomoc starého známého Murraye. Clevelandův první díl jeho show moc úspěchu nesklidil, a tak Cleveland s přáteli zaměří show na dámy, které tvoří publikum. Teprve až teď show sklidí úspěch. Murray Rallovi napíše rapovou písničku, která je ve školce propadákem a Rallo je na Murraye naštvaný. Clevelandovi se ale písnička líbí, a tak ji nechá zazpívat Ralla ve své show. Jenomže Murray jako omluvu složí novou, sprostou písničku a ta zajistí Clevelandovi ukončení jeho show.

Promo obrázek k této epizodě

Hot Cocoa Bang Bang

S02E22
Český název:
Premiéra: 15. 5. 2011
Česká premiéra:

Cleveland si napíše vlastní komiks "Waderman" a chce ho prezentovat na Comic Conu v San Diegu. S celou rodinou se tedy vydá do San Diega, kde Donna zjistí, že se bude promítat lehce erotický film, který v mládí natočila. Potká tam Roberta Rodrigueze, který bude film promítat a chce mu to zatrhnout. Rodriguez řekne Clevelandovi, že z jeho hrozného komiksu udělá film, má to však jeden dáček. Donna musí být na promítání jejího filmu, ikdyž nechce, tak tam nakonec jde kvůli Clevelandově komiksu. Cleveland pak uvidí promítání filmu a společně s Donnou se po promítání snaží chytit Rodrigueze a vzít mu kopii filmu. Nakonec se jim to podaří.