Aktuální články a novinky

Všechno hezké jednou skončí

Rimmer - 1. 8. 2013 -

Dnes vám povím dvě zprávy, jednu dobrou, jednu špatnou a jednu dobrošpatnou. Takže tedy v celku tři. Konečně jsem se dostal k titulkům a našel si trošku čas, ovšem na korekci to nebude, protože vás už nechci nechat čekat a navíc překlad je více než kvalitní, takže není tolik třeba. Užijte si tedy posledních pár dílů a teď to druhé....

Jak už mnoho z vás jistě ví, Cleveland Show nás 19.5. 2013 opustil. I když podle Americké Wikipedie 17.4.2013 Fox popíral, že je Cleveland Show zrušeno, stanice avšak neobjednala žádné epizody a bez epizod není samozřejmě ani seriál. Takže nevíme, jak to pan Murdoch myslel, ale kdo ví, podstatné je, že se na podzim seriál nevrátí a že je dost možné, že už nové díly nikdy neuvidíme. Tak schválně kdo uhádne co byla ta dobrá a co ta špatná zpráva?

Teď k té dobrošpatné, jedny titulky chybí a to S04E22, ale psal jsem překladatelovi, přeložené jsou (posilal mi je dávno), ale něco se stalo ne cestě mezi mnou a Human_Trafficem, proto je sem dodám později a jestli budu mít náladu, udělám i tu korekturu, ale myslím, že nebude třeba. 

Tím bych se s vámi chtěl rozloučit, ale není nutné zoufat. Seth MacFarlane má pro nás další pecky, na které se můžeme dívat a nezbývá než doufat, že se Cleveland vrátí zpět do Quahogu.

Děkuji za přízeň a za vytrvalost, při čekání na moje titulky. Užijte si zbytek série a snad zase příště Ahoj!


Další titulky od Human_Traffica!

Rimmer - 11. 6. 2013 -

Tak a je to tu, další dva díly, které doplňují naši kolekci do 19tého dílu. A podle vynikající rychlosti Human_Traffica budem mít dokončenou sérii opravdu brzo, takže se připravte na záverečnou jídzu našeho oblíbeného seriálu! Titulky ke stažení níže, nebo v sekci titulky! 

Velké díky patří Human_Trafficovi, který se ochotně a profesionálně ujal překladu!

S04E17

S04E19


Resurrection - NOVE titulky, ale na preskacku...

Rimmer - 6. 6. 2013 -

Tak dalsi titulky jsou na svete, ale jelikoz jsme pocitali s tim, ze Gamat dela 17ty dil, uzivatel Human_Traffic prelozil 18, takze to budete mit trosku na preskacku, ale jsem si jisty, ze 17ty dyl se rysuje a jiz brzy bude na svete :) Dekujeme tedy moc Human_Trafficovi, ze nam umoznil pokracovat v dnes jiz zrusenem Cleveland Show, ktery byl zrusen z duvodu nizkeho Ratingu. Oproti American Dad a Family Guy nemel sanci a jeden musel z kola ven.

Uzijte si dil a zbyvajici posledni dily posledni serie.

Zatim ahoj!


POZOR, POZOR. Hlášení pro všechny fanoušky!

Rimmer - 6. 5. 2013 -

 

Máte rádi Family Guye? Co takhle American dad a Cleveland show? Nebo Simpsonovi, South Park a Futuramu? Pak tu máme něco právě pro vás! Na konci června totiž proběhne velké setkání fanoušků všech těchto seriálů. Na přelomu června a července se totiž v Chotěboři (mapa) uskuteční již tradiční FESTIVAL FANTAZIE , což je největší setkání fanoušků sci-fi, fantasy a seriálů v ČR. V rámci festivalu proběhne čtvrtý ročník SimpsConu (ZDE nebo ZDE), linie, která pod sebe sdružuje výše jmenované seriály. SimpsCon se bude konat poslední červnový víkend, tedy 29. - 30. června. V rámci programu si poslechneme několik jistě zajímavých přednášek, dáme si pár workshopů či soutěž, a samozřejmě nějaké to promítání vybraných scének a dílů. Celý festival však nabízí mnohem víc a je také delší. Začíná v pátek 28. 6. a končí v neděli 7. 7. Z dalšího programu můžeme uvést například Star Wars, Star Trek a Stargate linie ze scifi, Hra o trůny, Harry Potter a Hlídky z fantasy a spousty nejen výše zmiňovaných seriálů. Na festivalu najdete také rozsáhlou konzolovou a počítačovou hernu. K volnému hraní jsou k dispozici též desítky deskových her.

Nemáte-li na začátek léta ještě nic v plánu, tak teď už máte ;-) 

Stejně jako minulý rok pojedu letos prednaset o serialech z dilny Setha McFarlana. Letos k tomu pridam i Robot Chicken. Rad vas tam uvidim :)


Velká nadílka! 3 titulky.

Rimmer - 8. 4. 2013 -

Tak teď tu pro vás máme velký dárek, v podobě 3 dílů titulků. Díky výborné práci Gamata jsme dohnali skluz a jsme zase v obvyklé rychlosti. Užijte si díly a u dalších zase ahoj!

S04E14 - ZDE

S04E15 - ZDE

S04E16 - ZDE