Aktuální články a novinky

Double Kill... Titulky hotovy.

Rimmer - 3. 4. 2013 -

Tak a je to tu, mysleli jste si, ze uz se nic dit nebude ze? :) ale nebojte, nezapomeli jsme na vas. Ve spolupraci s Gamatem ( jeho vyborny preklad muzete znat z poslednich dvou dilu American Dad) jsme pro vas pripravili dvoje titulky, na starsi dily coz jest S04E12 a S04E13, dalsi dily budou nasledovat, takze je na co se tesit! Dekuji moc za spolupraci jak Flpa tak Gamata a ted to tu rozjedem! :)

S04E12 - ZDE

S04E13 - ZDE


S04E11 Titulky hotovy!

Rimmer - 8. 3. 2013 -

Další titulky jsou tady. Velké poděkování patří Flpovi! Užijte si díl, ke stažení v sekci titulky nebo ZDE


S04E10 má Český překlad

Rimmer - 1. 3. 2013 -

Jsou tu další titulky od uživatele Flp,který již teď vypadá kvalitně, tak mu prosím poděkujte, ať má chuť překládat dál! Užijte si dnešní díl a další bude dvojdíl, který vyjde 3.3. Zatím Ahoj!

Titulky ZDE nebo v sekci Titulky

 


Nový kvalitní překladač nalezen!

Rimmer - 28. 2. 2013 -

Je to tady, kvalitní překlad pro kvalitní seriál je dostupný širší veřejnosti. 

Titulky jste si jiz mohli stáhnout z uloz.ta. Ted jsem je nahodil na server a s prekladatelem domlouvam budouci spolupraci, takze to vypada, ze vsechno dobre dopadne. Zatim budu delat korekci, Flp preklad a uvidime, kam se az dostaneme. Omlouvam se za neprijemnosti a prodleni prekladu, ale bude lip!

Titulky ZDE nebo v sekci Titulky

 


Takhle to nikdo nechce

Rimmer - 13. 2. 2013 -

Jak jste si jiz povsimli, muj volny cas dostava vetsi a vetsi rany a proto nejsem schopen prekladat titulky v rychlosti, na kterou jste zvykli a kterou by si jak vy, tak serial zaslouzil. Proto shanim prekladace, ktery by prevzal praci moji a ostatnich predemnou. Dily se budu pokouset prekladat co nejdrive, ale sam vim, jake to je, cekat na preklad nekolik dni. Proto tedy, kdyby se nekdo ochotne prihlasil, napiste zde a nebo me na email broz.rimmer@gmail.com a urcite se domluvime. Dekuji za pozornost a chvilku strpeni, na prekladu se pracuje.