Aktuální články a novinky

S04E08 Titulky na světě!

Rimmer - 5. 2. 2013 -

Tak a máme tu další díl - ZDE

Užijte si ho!


Titulky S04E07 konečně na světě!

Rimmer - 3. 2. 2013 -

 

Překlad je po dlouhém čekání hotový!

Velice se omlouvám, za dobu, kterou musíte čekat, ale je toho na mě moc a na překlad nemám takový čas jako minulý rok, vždyť víte když jsem začal. Titulky byly hned druhý den, přišel jsem ze školy, překládal jsem a šel jsem spát. To byl ale bezstarostný život studenta, který se změnil v pracující život samoživitele. Proto tedy, překladu se nevzdám, ale chápu, že čím dřív překlad je, tím lépe. Proto kdyby někdo měl zájem, překládat rychleji a kvalitněji, napište mi broz.rimmer@gmail.com a určite bysme se nějak domluvili, do té doby, se budu snažit a překládat dál, užívejte si dílu a další S04E08 nahodím co nejdříve :)

Stáhnout zde - LOL

 


Krásné Vánoce a Šťastný Nový rok!

Rimmer - 24. 12. 2012 -

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Vánoce, zakončili jsme je Vánočním dílem a já bych Vám teď rád jménem našeho Týmu popřál Veselé Vánoce, bohatého ježíška,  štěstí, zdraví, lásku a vše, po čem toužíte. Na Nový rok bude jízda pokračovat, ale nyní si užijme čas volna, radosti a svátků. Mějte se a v roce 2013 ahoj!

Rimmer, Thiller a AD,FG tým.


S04E06 Titulky!

Rimmer - 19. 12. 2012 -

Titulky S04E06

Sedí na verzi LOL a jiná asi není.

Opět se omlouvám za zdržení, užijte si Vánoční díl, hezké svátky, uvidíme se na nový rok!

enjoy :)

 


Dvojitá dávka titulků jako ironická omluva

Rimmer - 3. 12. 2012 -

  

Ano je tomu skutečně tak, titulky konečně vyšly a já bych se rád vyjádřil k mé neomluvitelné absenci. Mám novou práci, povinnosti a zkrátka méně času (než jsem byl jako bezp. hlídač zvyklý), vyčerpání to vše překlad oddalovalo. Čas samozřejmě byl, ale radši jsem ho trávil odpočinkovou aktivitou, však si to dokážete představit. Překládání není lehké a někdy se do toho člověku nechce, poslední 3 překlady toho byli důkazem. Řekl jsem si ale dost a dneska a včera jsem si k tomu po práci sedl a makal. Překlad je tedy zde a 17.12. jsem připraven vrátit se se stejným nadšením. Ještě jednou se tedy omlouvám a přeji hezkou podívanou. Osobně se mi 4 série líbí ze všech sérií nejvíc, co myslíte Vy? :)

Cleveland Show S04E04

Cleveland Show S04E05

sedí na verzi LOL, ostatní jsem nezkoušel. Enjoy :)