Všechno hezké jednou skončí

Napsal Rimmer - 1. 8. 2013

Dnes vám povím dvě zprávy, jednu dobrou, jednu špatnou a jednu dobrošpatnou. Takže tedy v celku tři. Konečně jsem se dostal k titulkům a našel si trošku čas, ovšem na korekci to nebude, protože vás už nechci nechat čekat a navíc překlad je více než kvalitní, takže není tolik třeba. Užijte si tedy posledních pár dílů a teď to druhé....

Jak už mnoho z vás jistě ví, Cleveland Show nás 19.5. 2013 opustil. I když podle Americké Wikipedie 17.4.2013 Fox popíral, že je Cleveland Show zrušeno, stanice avšak neobjednala žádné epizody a bez epizod není samozřejmě ani seriál. Takže nevíme, jak to pan Murdoch myslel, ale kdo ví, podstatné je, že se na podzim seriál nevrátí a že je dost možné, že už nové díly nikdy neuvidíme. Tak schválně kdo uhádne co byla ta dobrá a co ta špatná zpráva?

Teď k té dobrošpatné, jedny titulky chybí a to S04E22, ale psal jsem překladatelovi, přeložené jsou (posilal mi je dávno), ale něco se stalo ne cestě mezi mnou a Human_Trafficem, proto je sem dodám později a jestli budu mít náladu, udělám i tu korekturu, ale myslím, že nebude třeba. 

Tím bych se s vámi chtěl rozloučit, ale není nutné zoufat. Seth MacFarlane má pro nás další pecky, na které se můžeme dívat a nezbývá než doufat, že se Cleveland vrátí zpět do Quahogu.

Děkuji za přízeň a za vytrvalost, při čekání na moje titulky. Užijte si zbytek série a snad zase příště Ahoj!